jeżeli będzie w takich cenach, to kup!
a mogłeś mnie słuchać przy 0,8 a potem przy 1,25-1,5 :)
Pisałem o tym dziś w innych komentarzach, że zaraz będzie 4 fala i...Zrobił się zjazd po 16!
Przy tych cenach, co pisałeś, wejdź i czekaj! NAJDŁUŻSZA, NAJBARDZIEJ DYNAMICZNA FALA 5 przed nami!
POWODZENIA