bankier , spi...j ze swoimi komentarzami na ......Genergy ...przecież tam tak zachwalał jaka to przyszłość przed tą spółką
A jak PCG chodził po 3,5 ...2,5 nie pamiętasz jak podtrzymywałeś swoimi radami ...,,.nie wywalać kupować i t.d . , a teraz przy 0,9 mamy ci sprzedać ??????
SPI>>>>>j i się zamknij , każdy ma swój rozum i nie musisz mącić nam w głowach