Poniewaz, drogi chlopcze, wiekszosc krytycznych wobec brastera pistow odzwierciedla czysta prawde. Stad brak jakiejkolwiek reakcji. A swoja droga, po bankructwie brastera, sadze, ze pojawi sie troche osob i instytucji, ktore sprobuja oskarzyc zarzad o zmarnotrawienie 120M PLN (kapital + obligacje). Bedzie zabawnie. :)