też tak to obserwuję od kilkunastu miesięcy i też mam takie przemyślenia. jest tu jakaś cykliczność. mniejsza, większa, ale jest. w tym roku postanowiłem (odważyłem się) pograć trochę spekulacyjnie. Dwa razy ustrzeliłem szczyt ok. 290zł, ładnie też wytypowałem dołek, nie idealnie, ale nieźle. Ostatni dołek nietrafiony ze względu na przełożenie DLC. Wracając do tematu, widać tu cykle, można pod nie grać i niedługo będzie czas wybicia. stay tuned...