Nie ma od kogo skupować bo nikt nie chce sprzedawać. Raz na jakiś czas znajdzie się jakiś nerwowy co puści swoje akcje które komuś wpadną, ale generalnie czasu coraz mniej a ci co mają akcje to trzymają i nie oddają bo wiedzą że jak przytrzymają jeszcze parę miesięcy to będą mogli oddać kilkukrotnie drożej.