Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: 12,11%

Re: CWPE i ARI - dolny sląsk - liderzy.

Zgłoś do moderatora
Miła niespodzianka. ARI z zyskiem kwartalnym.
Wynik osiągnięty z podstawowej działalności, EBIT do góry, CF operacyjny na sporym plusie.
Potencjał ludzki utrzymany.
Firma przygotowana "do boju" na rynku usług UE.
CWPE - duża strata z podstawowej działalności operacyjnej.
zysk netto uratowany (czytaj kombinowany) pozostałymi przychodami oper.
Środki pieniężne na poziomie 3.286,83 PLN. Kapitał ludzki wyparował (tak jak cash).
Ogromne, jak dla takiej firmy zobowiązania.
Firma na skraju bankructwa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARI 0,00% 0,43 2025-10-21 14:55:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.