Staram się nie wypowiadać ale czasem nie mogę wytrzymać. Spadki przy takich obrotach zawsze znaczą jedno. Przecież wszyscy, którzy chodź trochę się znają na giełdzie wiedzą że ta spółka będzie warta dużo więcej. Niestety IDM znacznie opóźnia ten wzrost. Dla mnie nie znaczenia czy spada do 80 groszy czy wzrasta do 1 zł ponieważ czekam na znacznie więcej.