Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,36 zł , zmiana od tamtej pory: 9,89%

Re: Covid- reaktywacja

Zgłoś do moderatora
chłopcy , piszecie tu bzdety jak zwykle w swoim stylu , a ok. 20 dronów wleciało m.in. na Lubelszczyznę ,....
I to jest HICIOR lepszy niż wasze zarazki, bakterie, wirusy, /anty/szczepionki itp

wc***** i 'ktoś' napiszcie coś o tym jak to wpłynie na kondycję lubelskiego tzw. holdingu,.... teraz to już (złoty) DESZCZ kasiory spłynie na snw , bo na takim MIG (d. SUNDRAGON *) to słyszałem , że też się spodziewają , że coś tam skapinie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANWIL -1,32% 1,50 2025-10-03 16:18:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.