Na tę chwilę 50 trudno sobie wyobrazić, choć to zupełnie nie oznacza ze tak nie bedzie, niemniej raz ze temat nowy musiałby być dobry, najlepiej cos czego jeszcze nie hylo na innych spółkach CPAR plus kapitał spekulacyjny musiałby wejść, akurat wiele nie trzeba przy tej wycenie spółki ale takie widzę dwa warunki konieczne. Najtańsza, mocno najtańsza spolka ze stajni Cpar. Aż dziwne by było gdyby mieli zrobic emisję, rozwodnić dotychczasowych na poniżej 5% i co...jakiś bezsens, nikt nie zarobił, spekula nie pobujała, spolka bez historii...2 tyg. zostały.