Dnia 2020-04-01 o godz. 16:28 ~Inwestor napisał(a):
> caly czas powtarzam ze beda umowy w milionach zl to nie wierzycie moze juz dzis wkoncu puszcza w rynek znow na +80% sie otworzy ale nie spadnie tym razem a pojdzie na ok 1-2zl pozdro 3mac mocno nie wyleszczc sie choc wiekszosc juz to zrobilo patrzac na spadki w ostatnich dniach haha :D myslalem ze uda mi sie dobrac po 16gr jeszcze ale chyba nic z tego wielka szkoda :D
Tak, tak, umowa na dniach ........
Ile to już dni minęło ?
I jakie spektakularny wzrost kursu :)
"inwestor" - jesteś po prostu żałosny
link