Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: -98,97%

Re: COŚ SIĘ TU WYDARZY!!!

Zgłoś do moderatora
Korzyści z używania Stacji automatycznej:
Łatwy transport - wszystkie urządzenia technologiczne są umieszczone w pojemniku transportowym o - wymiarach zgodnych z normą ISO 668 serii 1cc
nie jest to budowa, ale produkt
Łatwe i szybkie uruchomienie
bardzo niskie koszty eksploatacji
szybki zwrot zainwestowanych środków
podłączenie do standardowej do sieci 230V
łatwe dostosowanie z odpowiednimi przepisami i normami w zakresie ochrony środowiska i ochrony wód
Certyfikacja urządzeń zgodnie z przepisami UE
Nie potrzeba dużej przestrzeni jak przy standardowych stacjach zbiornik i dystrybutor stanowią jedna całość ,wystarczy kilkanaście metrów utwardzonego terenu i stacja jest gotowa do eksploatacji 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOMO -25,00% 0,03 2017-11-15 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.