Forum Giełda +Dodaj wątek
Ostatni dostępny kurs:  85,14 zł

Re: Coś się święci

Zgłoś do moderatora
Spada powoli. Bo Grubasy czekają na wyniki. A shorty nie mają jak wyjść. O robią wszystko by kurs spadał
Oni wiedzą że jak wyjdą gwałtownie to kurs wywinduje w górę. Robią sobie przygotowanie pod powolne wychodzenie.
Wyniki za 1 kw to niewiadoma
I shorty mogą nie mieć za dużo czasu na wyjście
Robią wszystko aby kurs nie rosnal teraz przed wynikami za 1kw

Ja tam dokupuje za wolne środki.
Dziś też kupiłem
Średnia coraz niżej i jestem zadowolony
Bo średnia i tak w cenie promocyjnej jak ma takiej spolce

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MODIVO -0,56% 85,52 2026-04-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.