Oto jeden z powodów :)
https://s3.postimg.org/mojxblq77/Wykres_p24.png
Wyraźny sygnał na K przy 0,19 a teraz to już nad sma45 się szykuje do wybicia a jak sma się przetną to już będzie rewelacja
Pisałem wiele razy jak ktoś nie ma doświadczenia to nie grać kółkami bo wyleszczą
Zobaczymy co dalej o czy to koniec odbierania czy jeszcze będą straszyć xD
Ale w akruszu na S jest bardzo pusto w porównaniu do tego co było kilka dni temu więc mocne rączki zbierają wszystko i szybko nie oddadzą
Pozdrawiam zapakowanych i rozbierać te 0,21 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!