Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,07 zł , zmiana od tamtej pory: -15,73%

Re: cormay to jednak gniot nad gnioty

Zgłoś do moderatora
Ubranych nie brakuje widać ! Na ostatniej podbitce kupiłeś ? To od złotówki dobiło do 1.19 i dół ! Tu już nauczyli się kółkowicze ze max 0.20 groszy i trzeba opychać ! Podbitka była czysto spekulacyjna bo żadnych konkretów nie było kto co i ile dostanie a i wielka niewiadoma jest czy Cormay nie ma zamrożonych tych swoich udziałów w Scope i czy przypadkiem Total nie trzyma łapy na tych udziałach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CORMAY -3,85% 0,90 2022-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.