Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,19 zł , zmiana od tamtej pory: 47,21%

Re: Coraz lepsze infa z 4Fun Media !!!

Zgłoś do moderatora
Jest oficjalne potwierdzenie rozszerzenia współpracy z T-Mobile, super
http://stooq.pl/n/?f=1113847
http://gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/companiesStatements/ESPI/info/861731,4fun-media-sa-(13-2016)-podpisanie-umowy-z-t-mobile-polska-s-a--przez-spolke-zalezna-

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 3,24% 7,64 2022-01-25 16:45:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.