Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,35 zł , zmiana od tamtej pory: -1,80%

Re: Contraband

Zgłoś do moderatora
Ciężko oszacować dokładnie, gdyż zysk będzie od każdej sprzedanej gry, a nie stała stawka. Na PC gra sprzedała się w ponad milionie sztuk więc cieszyła się sporym powodzeniem. Ten zysk będzie rozłożony w czasie więc najbliższe minimum dwa lata powinny być dobre w dywidendy, a i kurs pewnie ruszy po 15 listopada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CONSOLE 0,61% 8,20 2025-11-13 15:11:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.