Czy będzie zysk za 3 kwartał? Co z tą kapitalizacja przy takich przychodach? A co na no inne Spolki które mają przychodu zaledwie po 50 tyś zl straty milionowe a kapitalizacja 100mln? Czy tam kupuja znajacy sie na rzeczy inwestorzy a tu nie? O co w tym calym rynku NC chodzi?