to patrz jaki wzrost wykrecili w pierwszej fali i myśl.. co tu bedzie.. splacili pozyczke.. jak dla mnie info pozytywne. Bo
mieli z czego oddac i nie bedzie trzeba placic komus odsetek przez kolejne 13 miesiecy... a moze zaczeli juz generowac odpowiednia kase ?