columbus-szybko czytaj i po odwieszeniu kupuj!
http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/2,1191507-Prosument-poddany-wiekszym-rygorom.html
Columbus Energy ma 1000 umów na instalacje to z 50 000 000 złotych!!!!!!!
Columbus Energy zyskał właśnie 3,2 mln zł. Zostaną przeznaczone m.in. na rozwój sieci handlowej i montaż instalacji fotowoltaicznych. – Spółka ma podpisane umowy z ponad tysiącem klientów – mówi prezes Łukasz Górski.
tutaj 1 zł bardzo realny