Owszem było. W grudni 2014r było ponad 3 zł za jedną akcję, ale taka cena nie była adekwatna do zysków osiąganych przez spółkę. Obecna cena 0,55-0,6 jest adekwatna do zysków, więc jeśli zyski będą nadal systematycznie się zwiększać, a na to wiele wskazuje, to w takim przypadku nie ma powodów żeby cena akcji nie rosła.