Forum Złoto +Dodaj wątek

Re: CoinInvest - ktoś kupował?

Pierwsze swoje zakupy złota zrobiłem w Tavexie i niby wszystko poszło ok miałem monety w 24 godz.po zaksięgowaniu przelewu ale dostawa to była kpina po pierwsze paczka ubezpieczona na 5 tys a wartość mojej paczki przewyższała tą wartość kilku krotnie po drugie paczka była na moją żonę a kurier dał mi paczkę i uciekł nie pytając mnie o podpis i w ogóle kim jestem dlatego na drugi zakup zdecydowałem się w Coininvescie i powiem szczerze kosztowało mnie to kupę nerwów i zrowia po pierwsze kupiłem monety które na ich stronie jest informacja "czas realizacji 1-3dni" a czekałem 14 dni ,kiedy zadzwoniłem na infolinie z pytaniem gdzie mój towar odezwała się pani po angielsku że infolinia jest nieczynna bo mają urlop,szok!!!,w końcu chyba po 11 dniach dostałem maila z nr.listu przewozowego że paczka jest wysłana a na końcu babsko gdzie wydają paczki nie chciała mi pokazać przesyłki czy nie jest przypadkiem uszkodzona bez podpisu sumując kosztowało mnie to kupę nerwów i zdrowia ale koniec końców towar dostałem
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl