benny_bannassi, znajdź choć jeden moj post gdzie ja napisałem, że cognor jest badziewiem. Jeśli taki znajdziesz masz u mnie 1000 akcji cognora !!
Tym my się różnimy, że ja na wszystko spoglądam na spokojnie i rozważam również wersje niekoniecznie optymistyczne, a ty ponosisz się emocjami i .. zaklinasz rzeczywistość, której jak na razie nie ma.
Lepszy wrólel w garści niż gołąbek na dachu.