Nie możesz porównywać sytuacji COG-a z KCI (PONAR). W Ponarze prezes Snieżko wyprowadził pieniądze do Stanów, a obiecujący właściciel zmarł. Nowi zainwestowali w deweloperkę, która przynosi straty.
Pytania są dwa, w co grają , skoro w ostatnich wywiadach tłumaczyli, ze zostawiają rentowną sieć zagraniczną ? Co Złomrex będzie robił po sprzedaży aktywów ?