najgorszym rozwiazeniem jest emisja obligacji zlomrexu i objecie ich przez cognor, ale przy takim ratingu zlomrexu oprocentowanie musialoby byc duzo wieksze jak pozyczki grecji czy irlandii, bardzo ryzykowna transakcja, spokojnie mozna byloby ja zaskarzyc jako dzialanie na szkode firmy,
wszystkie inne rozwiazania daja minimalnie 4,5 zl/akcje