Ja Cognora przestrzeliłem i puściłem po 8,5. Życie - ale nie moim celem łapać dołki i gorki.
Na Izostalu jestem od 3,1 i perspektywy są dobre - tam będzie skokowy wzrost przychodów, bo oddali pod koniec 2022 r. duży zakład za 30 mln zł. Także trzymam i nie puszczam, bo rajd się jeszcze nie rozpoczął porządnie.
Zresztą co tu dużo mówić
https://pl.tradingview.com/chart/IZS/Sf9inRU1