Są tacy, dla których cena jest dobra do sprzedaży. Sam do takich należałem, jednak przemyślałem i wróciłem. Biznes może jest na granicy kontrowersji, jednak spółka wykorzystuje do granic możliwości monetyzacji. Moim zdaniem ich produkt jest coraz bardziej atrakcyjniejszy na tle konkurencji. Cierpliwie czekamy na 2q i euforie.