Myślę, że chwilowo dno zostało uklepane i z byle powodu może szybko podskoczyć do 3 zł. Dobra spółka na przytulenie szybko sporego zysku. Ktoś chce czekać na 1 z przodu niech czeka . Ci zazwyczaj co na coś czekają nigdy nie kupują w tej cenie, lub nawet jak spada to obniżają swoje pułapy i jak idzie do góry to zostają na peronie. Kto nie ryzykuje nie piję szampana .