Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,96 zł , zmiana od tamtej pory: -88,38%

Re: Co za gniot

Zgłoś do moderatora
Weszli na giełdę tylko aby akcjami sypac ulicy. Spółka na minusie od lat a jedyny zarobek to na akcjach. Tak to się robi w Polsce. Znajduje spółkę śmieciową wprowadza na NC mami raportami i marzeniami o wielkich milionach i sypie akcjami w ulicę. Później upadłość bankructwo i dobry dom na karaibach

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRIGGO 0,00% 1,06 2026-01-30 12:33:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.