Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,31 zł , zmiana od tamtej pory: 867,74%

Re: co z tym orłem?

Zgłoś do moderatora
Przeciez oni mają dbać o swoj interes. Jest to spółka która za wasze pieniądze całkiem dobrze sobie żyje. Oni wszytko dają w koszty spółki co sie da. Jak kiedyś zechcą to pokaża zyski ale tylko po to żeby sprzedaz akcje lub emisje przeprowadzić. Dużo takich na GPW Takie prawo i takie Biznesmeny. Tylko każdy patrzy jak drugiego wybzykać a prawo im sprzyjało przez lata i dalej sprzyja. znam się na księgowości bym poszedł na kontrolę to co druga faktura nie powinna być w kosztach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 3,45% 3,00 2025-11-12 11:22:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.