Masz dwa wyjścia:
1. Sprzedaj wszystko teraz i ustaw się 2 zl niżej w nadziei że odkupisz.
2. Ustaw sprzedaż po 100 zl i zamknij notowania przynajmniej na rok.
W opcji pierwszej, w optymistycznym scenariuszu (korekta i później rajd na 100 zl) wyjdzie tak jakbyś sprzedal po 102, a nie 100.
Sam zdecyduj czy dla 2 zl warto podejmować ryzyko pozbycia się akcji