N.p. na Elektrimie założone jest PAE (porozumienie akcjonariuszy elektrim ) bez udziału SII . Składki po 2-3 grosze od akcji wystarczają na zatrudnienie mecenasa ,który fachowo prowadzi sprawy pod względem prawnym.Do poczytania informacje na stronie: porozumienie elektrim.