Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Co z funtem.

Zgłoś do moderatora
taki maly rgr mi sie maluje na krotkiej ... patrz na długa jezeli jestemy w wali 2 inaczej jak robi trojke to rynek moze szybko spasc w okolice 5.8 i maszerowac w kierunku szczytów czyli 5.93 a potem 6.05

http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=1&u=17600093