Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Co z frankiem chf/pln ?

Zgłoś do moderatora
Jak dzisiejsza sytuacja, spadki utrzymają się do końca dnia czy odbicie będzie? Pytam bo nie wiem której bardziej czasówki się trzymać :-) Dzięki za info