Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,20 zł , zmiana od tamtej pory: -23,42%

Re: Co w poniedzialek?

Zgłoś do moderatora
Nie odpaliło tylko firma jest coraz bardziej rozpoznawalna i wraca do swoich historycznych notowań .
Godziwa wartość spółki w porównaniu do innych z branży , przed ostatnimi wynikami to około 27 zł .
Jest wiec jeszcze miejsce na wzrosty ,choć jakieś znaczniejsze będą prawdopodobnie po ogłoszeniu wyników ( jeśli nie będą wyraźnie złe ) za pierwszy kwartał i dywidendy .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERAOLT 2,41% 17,00 2020-04-09 13:02:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.