Dnia 2015-06-01 o godz. 17:16 ~ja napisał(a):
> hehehehe i na dużych obrotach ;) radzę poczekać z zakupami koło 5 groszy hehehehemoże wtedy się coś ugra ;) bo teraz to łapki poobcina hehehehe
Myślałem po 11 gr ciut kupić. Serio piszesz o 5 gr?
http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/prof/spolki/notowania?wlid=19439&ks=1