Po pierwsze nigdy nie ostrzegałem,nie pisałem źle o spółce,tylko o waszych wspaniałych komentarzach ,które są wyssane z palca,po drugie poszukaj sobie moje wcześniejsze wpisy to zobaczysz po ile kupowałem,jeszcze raz -przestańcie naganiać ,bo ma to odwrotny skutek ,