Sypia ? Sypanie i straszenie to bylo x czasu temu :]
Teraz ludzie moga chciec jutro wyprzedac akcje i mysle ze ogolnie gielda na czerwono bedzie.
Ale co do koli, to tak strzelam ze nizej niz 1,08 - 1,05 nie polecimy, to by było dziwne.
A jak dobrze zwieracze zepną niektorzy to moga i wzrosty byc.
I oby tak bylo
Pozdro i Wesołych Świąt!