Juz wiem. Ja za stary jestem na takie innowacje. Ulice nabrali w PP a sami nie wzieli. Jaki tatus taka.... I jak mozna mowic w mediach o kryptowalucie, a tworzyc program partnerski w rzeczywistosci.
To jest SK***ŃSTWO !!!
Aż mi ciśnienie rośnie jeżeli to przedsmak spadków.