Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: 15,77%

Re: co tu sie dzieje to ja nie wiem...

Zgłoś do moderatora
Dobrze, że wspomniałeś o tych ramach czasowych MartinO. Minęło dopiero 3 tygodnie nowego roku. Czasu jest sporo. Nie takie cuda się zdarzały na NC. Spółka działa a wyniki finansowe to potwierdzą. Co prawda Prezes faktycznie mógłby zareagować.
Jak można dyskutować z kimś takim jak kolo, jeśli on w ciągu 3 tygodni wyprodukował prawie 70 postów i wszystkie negatywne. Cokolwiek by się nie działo i tak mu będzie żle. Jakie życie takie posty, tyle w temacie. Szkoda czasu na tego typu ludzi.
Pożyjemy zobaczymy. Kurs szoruje po dnie to fakt, ale spadać wiecznie nie będzie. Sytuacja nie jest taka jakiej byśmy oczekiwali ale skup i wejście na główny w 2020 roku, więc zostało 11 miesięcy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLGROUP -7,55% 0,51 2020-02-19 12:01:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.