Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: -27,86%

Re: Co tu się dzieje?

Zgłoś do moderatora
A co tu się ma dziać !!!!! Stabilna Spółka, nie skacze ze strategi na strategię - jak wiele pin-pongów na tym rynku, którzy chcą tylko skroić leszczy. Rozwija się ciągle i doskonali swój produkt, ofertę, zwiększa sprzedaż i wyniki ekonomiczne ( oczywiście jak ktoś potrafi je czytać), w stabilny systematyczny sposób. W kilka lat od 11 do 60 i parę jeszcze mln zł sprzedaży ( o zyskach sami doczytajcie), co wiecej - trzeba tylko poczekać na to aż rynek będzie za to płacił. Kryzys tylko tu pomoże.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX -0,85% 0,58 2023-03-21 09:28:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.