Sam też jestem w kropce-jeszcze raz podszedłem do tej spółki i dokupiłem akcje po 10 groszy-zaniżyłem swoją średnią cenę.Teraz jest pytanie-jak długo będzie trwało to oczekiwanie na wzrosty-m-c,kwartał,czy półrocze ? Prawdę- pisząc -oczekiwałem innego scenariusza-no cóż-pozostało już teraz oczekiwanie na zmianę trendu-powodzenia i sporo cierpliwości.