Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,66 zł , zmiana od tamtej pory: -61,65%

Re: Co tu się dzieje ? :)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-10-21 o godz. 16:22 ~xyz napisał(a):
> Dnia 2016-10-21 o godz. 15:39 ~spokojny napisał(a):
> > xyz, zaraz pewnie admin usunie Twoją wiadomość jak często to robi... wiemy, że Ty będziesz się najbardziej wkurzał jak Peixin zacznie iść w górę :)
> >
> > ale naprawdę uwierz nam, nie wiemy jak Ci pomóc, to temat dla naprawdę dobrego specjalisty....
>
> Uwierz nam , nie wiemy ....,czyli istnieje kącik wspierających się nawzajem akcjonariuszy tego gniota.
>

Tu już nie chodzi o PEIXIN (on sobie dobrze radzi bez ciebie), tylko o twoje zdrowie. Wszyscy na tym Forum chcemy tobie pomóc, tylko że bez dobrego specjalisty się nie obejdzie. Jeżeli już tu istnieje jakiś kącik, to jest to kącik ludzi współczujących i chętnych do pomocy chorym (w tym przypadku tobie). Ludzka natura jest taka, że z zasady ludzie chcą pomóc chorym i ułomnym. Jednym z objawów choroby psychicznej jest to, że chory czuje się zdrowym i uważa, że wszyscy inni są chorzy, Proponuję to przemyśleć i wziąć sobie do serca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEIXIN 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.