Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  106,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,50%

Re: Co tu się będzie działo?

Zgłoś do moderatora
nie zgadzam się ze splitem, split teoretycznie służy do zwiększenia płynności, i to prawda ale głównie służy do dystrybucji... Pierwsza wiadomość o splicie , t pierwsze info o czy zamknąć pozycję?
Chcesz mieć spółkę niepowtarzalną, to niech kosztuje 1000, takich spółek oprócz lpp na giełdzie nie ma!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -2,57% 0,53 2022-01-21 16:37:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.