Chwalisz się na forum nie wiem po co jaki masz znaczny pakiet akcji .Myślisz że oni nie mają tu wglądu i nie czytają tego ? i dadzą ci od tak zarobić 200 kasa lubi ciszę i na zyski przyjdzie nam raczej dłużej poczekać gdyby chcieli zrobić możne up to by leszcza odcięli od akcji a nie dawali kupować na tych poziomach .No ale może się mylę zobaczymy