Moim zdaniem powinien byc najlepszy w historii tej spolki.. pod warunkiem ze wynik nie zostanie obciazony zakupem spolki produkcyjnej.. Jednak jezeli staloby sie tak ze dalej nie moga uzyskac marzy na poziomie 2-3% to juz sami mozecie sie domyslac o co tutaj chodzi...