Najgorzej jak ktoś obraża bez zastanowienia. Co taka osoba sobą reprezentuje? Traktuję też giełdę w charakterze zabawy, np. sprawdzić ile cierpliwości mają ludzie. Czysto psychologicznie. A Advertigo jako spółka do poważniejszego inwestowania mnie nie interesuje. Obserwuję od dawna i tylko spekulacyjnie można tutaj zarobić.