Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,29 zł , zmiana od tamtej pory: 43,15%

Re: Co to za baton?

Zgłoś do moderatora
Trudno powiedzieć... ale mój optymizm faktycznie przygasł...cały czas uważam, że spółka jest tania... kapitalizacja po prostu śmieszna...no ale sam kurs się nie podniesie...to co da się zauważyć to pewna nerwość, amplituda wahań wysoka...spadki i wzrosty po 10% na jednej sesji...50 groszy tu wciąż może być w kilka sesji... ale jeśli ktoś zechce męczyć w dół to może się jeszcze osuwać...szczerze to nabrałem dystansu już do tego...może ktoś z jajami przetestuje poziom realnej wartości tej spółki i wystawi na S, 500k papiera PKC...ciekawe gdzie się zatrzyma...
Co ciekawe miałem ostatnio taki sen... 1.3 mln tylko, że na K... przy kursie 0.39...podkreślam, że to tylko sen... ale ten widok był bezcenny:-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -3,24% 0,42 2021-06-11 16:38:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.