A myślisz, że do czego służy monitoring miejski, który firma montuje w różnych miastach ? Chyba nie do poprawy bezpieczeństwa:) Mieszkam w centrum od 25 lat i nie pamiętam żeby znaleźli kiedyś sprawców kradzieży, wandali tłukących szyby w sklepach niszczących elewacje, śmietniczki i przystanki autobusowe. I-N-W-I-G-I-L-A-C-J-A O-B-Y-W-A-T-E-L-I.