Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,85 zł , zmiana od tamtej pory: 19,66%

Re: Co to dziś się stało.

Zgłoś do moderatora
Taaaa na pewno .... liczę na dobre wyniki i wybicie z konsoli ja kupiłem około 15 tys sztuk w ciągu kilku tyg w tym dziś ponad 5 tysięcy.w dłuższym terminie trudno tu zaliczyć jakoś dużą wtopę na tym poziomie cenowym..ale tylko bardzo dobre wyniki mogą dać impuls wzrostów w długim terminie inaczej kiszonka na następny okres do wyników.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKARONPL 0,00% 7,00 2021-10-25 14:55:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.