Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: co teraz będzie?

Zgłoś do moderatora
Rozumiem kwestie scalenia i nie byłoby pytania gdyby się tak stało.
Problem polega na tym, że wartość mi spadła dla przykładu z 10 zł do 1 zł i tak samo ilość akcji.
Obecne w biurze maklerskim mam akcje wycenione po 0.37 i mam ich 10 razy mniej niż miałem.
Z kolei gdy otwieram zakładke rentowność inwestycji pokazuje mi tam właściwą ilość akcji i ich wartość.
Jednak przy wycenie mojego kapitały zamiast np. 10 zł jest 1 zł.

Czy scalenie już nastąpiło? Czy możliwe jest że biuro maklerskie zweryfikowało ilość akcji, ale nie zweryfikowało wartości właściwej? Czyli zamiast 3,70 nadal jest 0.37?

W takim układzie wszystko by się zgadzało

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RUBICON 0,91% 2,22 2020-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.